Games & Movies
Jelentkezz be!

Join the forum, it's quick and easy

Games & Movies
Jelentkezz be!
Games & Movies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Wars: Jedi Knight III: Jedi Academy

Go down

Star Wars: Jedi Knight III: Jedi Academy Empty Star Wars: Jedi Knight III: Jedi Academy

Témanyitás by Elysium Hétf. Nov. 16, 2009 5:08 pm

Név: Star Wars Jedi Knight III: Jedi Academy
Készitők: Raven Software
Vicarious Visions (Xbox)
Kiadó: LucasArts
Activison
Széria: Jedi Knight Széria
Motor: Quake III Arena
Verzió: 1.01 - inkább ezt használják
Platform: Microsoft Windows
MAC OS X
Xbox
Kiadási dátum: 2003. Szeptember. 13
Játék tipus: FPS, Akció
Módok: Egy játékos mód
Több játékos mód

Rendszer követelmények: Windows: 700 MHz
Pentium, 128 MB RAM, 32 MB Videó Kártya (szerintem a Multiplayerhez jó egy 512-es VGA) 4x CD-Rom, 1.3 GB szabadhely

Módok részletesebb leirása: Singleplayer: Ebben a módban előszőr kiválasztjuk a nehézséget, a karakterünk kinézetét illetve annak fénykardját. Részletesebben: a kard markolatát és a szinét. Később lehet dupla pengéjű kardunk, vagy két kardunk. Miután mindezzel megvagyunk elkezdődik a játék. Küldetéseket kell csinálni amelyek alatt új erőket tudunk megtanulni. Jedi és Sith erőket egyaránt. Az egyik küldetésünknél eltudjuk határozni, hogy továbbra is Jedik maradunk-e vagy Sithek. A játék végén lekell győznünk a főgonoszt Taviont, és Marka Ragnost. Ragnossal nem sokat találkozunk a játék során, mindössze csak egyszer.

Multiplayer: Én személy szerint ezt a módot sokkal jobban szeretem mint az előzőt. Itt igazi játékosokkal mérhetjük össze tudásunkat. A játék szervereken történik. Ebben a módban klánokba, csapatokba lehet szerveződni és más klánok, csapatok ellen harcolni. Játszhatsz soloban is csak akkor nem biztos, hogy sokat fogsz tanulni a játékról.

Személyes véleményem: Én nagyon élvezem ezt a játékot és ajánlom másnak is. Eddig még nem volt olyan játékom amin ennyit játszottam volna.

Letöltés: ]http://thepiratebay.org/torrent/5074749/Star_Wars_Jedi_Knight_-_Jedi_Academy[PC]
Elysium
Elysium
Webmester
Webmester

Hozzászólások száma : 24
Join date : 2009. Oct. 06.

https://moviesandgames.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.